Katedra protivzdušné obrany

O katedře

„NAD NÁMI JEN ČISTÉ NEBE.“

Kdo jsme
Jsme Katedra protivzdušné obrany.

Kdo jsme a co děláme?

Jsme Katedra protivzdušné obrany, jsme součást Fakulty vojenských technologií Univerzity obrany v Brně a naším hlavním úkolem je příprava specialistů vojsk protivzdušné obrany.

 

Co se u nás naučíš?

Jednoduše vše, co je potřeba k tomu, aby z tebe byl důstojník – specialista protivzdušné obrany. Naučíme tě raketové systémy, systémy velení a řízení, kromě toho i taktiku, operační použití a spoustu dalšího.

Co se u nás naučíš?
Co učíme na katedře protivzdušné obrany?
Jak k nám?
Jak se přihlásit ke studiu?

Jak k nám?

Pokud si pokládáš tuto otázku, je to jen dobře. Veškeré informace najdeš na stránkách Univerzity obrany, případně Fakulty vojenských technologií.

 

Něco navíc, co jinde nemají 🙂

Jako student budeš mít například možnost se zúčastnit mezinárodních cvičení a raketových střeleb a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Absolvuješ i odborné kurzy a školení, tak aby jsi byl plně připraven jako důstojník vzdušných sil AČR.

Něco navíc, co jinde nemají.
Něco navíc, co jinde nemají.
Kam dál po studiu?
Kam dál po studiu?

Kam dál po studiu?

Toto je jedna ze základních otázek… Určitě pro tebe najdeme uplatnění v oboru. Můžeš se podívat kde začínali kariéru naši absolventi. ← Ano správně, zejména u jednotek protivzdušné obrany AČR.

Máme i další aktivity.

Kromě studia řešíme i vědecké a výzkumné projekty, které se týkají bezpilotních prostředků, raketové techniky, modelování a simulací a podobně. Pořádáme i mezinárodní konference, účastníme se workshopů a seminářů. A to i naši studenti.

Máme i další aktivity.
Máme i další aktivity.